Remont i wykończenie mieszkań to nasza specjalność
Wyremontuj z nami
Wyremontuj z nami

Wykończenie wnętrz pod klucz czy remont danej przestrzeni jest procesem czasochłonnym, w którym niezwykle ważne jest odpowiednie rozplanowanie powierzchni, pracy, a także budżetu. Interiors przedstawia świetne rozwiązanie dla właścicieli mieszkań pod wynajem oraz hoteli decydujących się na remont wnętrz.

Oferta B2B
Oferta B2B

Oferta B2B opiera się na kompleksowej pomocy w zakresie wykończenia danej przestrzeni – poczynając od zaprojektowaniu wnętrz, przez przeprowadzenie prac budowlanych, po wsparcie w procesie najmu. Właściciel mieszkania czy hotelu, mający na co dzień mnóstwo obowiązków, otrzyma od nas całkowite wsparcie już przy określaniu budżetu remontu.

Profesjonalne wizualizacje
Profesjonalne wizualizacje

Profesjonalne wizualizacje, które przygotujemy, pozwolą na ustalenie konkretnych kroków przy projektowaniu i remoncie wnętrz. Dzięki takiemu rozwiązaniu ewentualna korekta będzie dotyczyć projektu, co pozwala uniknąć poprawek prac budowlanych w przyszłości. Ofertę B2B przygotowujemy na podstawie wysokich kwalifikacji, wieloletniego doświadczenia oraz pasji do architektury. Jeśli remont – to tylko z Interiors Poland!